Ansatte

Kompetansesenter Sør

Julie Nilsen Julie K. Nilsen
Leder
Telefon: 905 49 494
julie.k.nilsen@lindesnes.kommune.no
Marianne Uteng Andersen Marianne Uteng Andersen
Merkantil
Telefon: 38 25 41 70
marianne.uteng.andersen@lindesnes.kommune.no

PP-tjenesten

Janne Olsen Hoel Janne Olsen Hoel
Spesialpedagog
Telefon: 916 04 401
janne.olsen.hoel@lindesnes.kommune.no


Kontaktperson ved:
Åseral barneskole
Nyplass skole
Spangereid skole
Åseral barnehage

IMG_5357
Henriette Knaben Velle
Pedagogisk psykologisk rådgiver
Telefon: 945 08 862
henriette.knaben.velle@lindesnes.kommune.no
 
Kontaktperson ved:
Laudal og Bjelland oppvekstsenter
Øyslebø oppvekstsenter
Byremo barneskole
Maria Hennestad Døble Maria Hennestad Døble
Pedagogisk psykologisk rådgiver
Telefon: 474 55 883
maria.hennestad.doble@lindesnes.kommune.noKontaktperson ved:
Eiken skule
Byremo ungdomsskole
Åseral ungdomsskole
Inger Holbek Inger Holbek
Rådgiver
Telefon: 474 57 530
inger.holbek@lindesnes.kommune.no

Kontaktperson ved:
Lindesnes ungdomsskole
Marnar ungdomsskole

Astrid Møll Vårdal
Rådgiver
Telefon: 995 25 290
astrid.moll.vardal@lindeses.kommune.noKontaktperson ved:
Alle barnehagene i distriktet
 

anne gyro berg

 

Anne Gyro Berg
Pedagogisk psykologisk rådgiver
Telefon: 915 89 153
anne.gyro.berg@lindeses.kommune.noKontaktperson ved:
Kollemo skole
Konsmo skole
Vigmostad skole
Nyplass skole

Barnehage- og skoleutvikling

                                                                    Astrid Møll Vårdal
Pedagogisk utviklingsveileder
Telefon: 995 25 290
astrid.moll.vardal@lindeses.kommune.no

                                                                     Kontaktperson ved:
                                                                    Alle barnehagene i distriktet

Line Hansen Hjellup Line Hansen Hjellup
Fagansvarlig skoleutvikling
Veileder i lesing
Telefon: 903 66 217
line.hjellup@lindesnes.kommune.no
Alle kommunene
Kine Antonsen Kine Antonsen
Pedagogisk utviklingsveileder på oppvekstsektoren
Telefon: 482 02 398
kine.antonsen@lindesnes.kommune.no
Alle kommunene

Desentralisert videre- og etterutdanning på høyskole og universitetssektoren

Per Storetvedt

Telefon: 90176676
e-post pst@lindesnes.kommune.no


Kommentarer er stengt.